Call of Duty 2 1:2
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 37:30
Outplayed
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 25:22
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 4 29:22
SYS
Turniej
5on5
Call of Duty 2 25:15
POW
Mistrzostwa Polski
5on5
03.08
Rozrywka
Red Orchestra 2: Bohaterowie S
17.04
Pytania i sugestie
Team cs 1.6 chetnie dolaczy!
31.03
Czas wolny
05.12
Nasze dywizje
Propozycja: Crossfire
26.03
Nasze dywizje
Dywizja Counter-Strike: Source
ZAN
Cav
dESIREEE
baju
27.04
2008
Kwietniowe podsumowanie BSTR
dodał: Mily | kategoria: Inne | drukuj


Z okazji odświeżenia, a zarazem utworzenia nowej, solidnej i sumiennej redakcji postanowiliśmy stworzyć podsumowanie miesiąca kwiecień. Znajdziecie w nim wiele informacji jak zaprezentowała się dana dywizja w kwietniu, co wygrali i przegrali, jakie jest zdanie liderów na temat teamu w ubiegłym miesiącu. Zapraszamy serdecznie do lektury.

BezStrachu Americas Army:

BSTR AA:

Na pierwszy ogień poszła dywizja Americas Army pod wodzą Bartłomieja "Ramzesa" Całusa która miesiąc kwiecień może nazwać jednym z najbardziej pracowitych miesięcy w roku. Swoje pierwsze zmagania rozpoczęli od meczu w HLC z tempus moriendi pokonując ich 8 do 4. Kolejny mecz to potwierdzenie wysokiej formy miażdżąc Bloody Angels 12:0. Dalszy etap HLC to niewielka przegrana z Betsson Voodoo Gaming 5:7 i rewanżowy już mecz z Guerrilla Fighters 9:3. Te cztery mecze w lidze możemy uznać za popis naszych chłopaków lecz z uznanie wyższości BVG. Póki co znajdujemy się na 2 miejscu zaraz za Voodoo mając na koncie 6 wygranych, 1 remis i 1 porażka. Kolejny turniej w którym zmagali się nasi chłopcy to TWL w którym jako jedyni z polskich teamów dotarli do finałów i wywalczyli sobie 2 miejsce na podium. Rozegrali 3 ciężkie mecze w kwietniu, a pierwszym z nich było spotkanie ćwierćfinałowe z Hyphen Concept pokonując ich 7:4. Dalej na swojej drodze natrafili na zdecydowanego faworyta spotkania IceNine.eu które także musiało ulec BSTR 7:5. W samym finale który się odbył 22 kwietnia podejmowaliśmy Epsilon eSports przegrywając z nim 4:8. TWL możemy uznać za udane gdyż zaprezentowaliśmy się jako jeden z najmocniejszych teamów w europie. Trzecim i już ostatnim z ważnych wydarzeń to wyjazd do Bełchatowa na turniej Fagout LanParty. Fazę grupową przebrnęliśmy jak burza miażdżąc swoich rywali wynikami: ShoGumisie 6:2, .error. 6:1 i [EL!TA] Clan 7:1. W drabince PlayOFF napotkaliśmy Accuracy.Gaming #2 które nie przeszkodziło nam w przejściu do ćwierćfinału przegrywając z nami 7:1. Kolejny i niestety ostatni klan który stanął nam na drodze to BEST MANUFACTURED ARMY który pokonał ekipę Ramzesa 5:3. Na imprezie wszyscy musieliśmy obejść się smakiem gdyż byliśmy faworytami turnieju i nic nie wskazywało na to że po tak dobrej passie naszych Bystrzków byliśmy zmuszeni ustąpić Best Manufacture Army. Być może było to podyktowane zmęczeniem lub zbyt pewnym podejściem do spotkania. Gdybać i przypuszczać możemy lecz jaka byłą prawda spytałem o to Ramzesa który skomentował ubiegły miesiąc.


Ważniejsze Mecze:


Finał TWL:

[BSTR]Epsilon eSports
Data: 22.04.2008
Godzina: 20:00
Mapy: sandstorm
Wynik: 4 : 8
Liga:TWL
Ramzes killabee
montrey revelinio
arti paRis
duffy cloudĆwierćfinałowe spotkanie TWL:

[BSTR]Hyphen Concept
Data: 6.04.2008
Godzina: 20:00
Mapy: SF Village
Wynik: 7 : 4
Liga:TWL
DuFFy shaca
arti BMARTINS
Ramzes .n0b0dy.
KOBE frias


Mecz o 1 miejsce grupy B w HLC:

[BSTR]BVG
Data: 6.04.2008
Godzina: 21:00
Mapy: Weapons Cache SE
Wynik: 5 : 7
Liga:HLC
DuFFy david
arti kuki
Ramzes hang
KOBE danielosWypowiedź Ramzesa:

Ten miesiąc nam wyszedł raczej średnio w TWLu pokonaliśmy HYPHEN i IceNine, ale w finale okazaliśmy się za słabi przegrywając głównie umiejętnościowo. W HLC przegraliśmy pierwsze spotkanie z liderem BVG, przez moją złą decyzje dotyczącą składu. Na FO LAN party odpadliśmy w ćwierćfinale przez własną głupotę, zapatrzeni w nasze wyniki na necie i ogranie 4 zespołów bez porażki wzbudziły zbyt dużą pewność siebie i zgodę na grę na dużo słabszym sprzęcie i pożegnanie się z półfinałem. Gdzieś po drodze zajęliśmy 3miejsce w ODC #5 Rozpoczęliśmy też zmagania w GameBite league, co prawda oba spotkania bez porażki, ale z takim przygotowaniem jakie mieliśmy do nich wyniki 9:7 nie powinny dziwić.Oraz kończymy ESL bez porażki.
BezStrachu Counter-Strike:

BSTR CS:

Kolejną dywizję jaką przyszedł czas rozliczyć za poczynania w miesiącu kwiecień – jest dywizja Counter-Strike. Chłopaki pod wodzą lidera zespołu "ninja" postanowili w głównej mierze skupić się na lidze HLC. Swoje pierwsze zmagania rozpoczęli od meczu z zespołem RTMR.team pokonując rywali 2:0. Po nieco dwu tygodniowej przerwie przyszedł czas na dość nieco bardziej wymagającego przeciwnika – i de de ku de. Jak się okazało chłopaki tak samo gładko pokonali ekipę i de de ku de nie przegrywając żadnej "mapy". Nasz zespół po czterech kolejkach jest najlepszym zespołem HLC w grupie C, gdzie prowadzą z dorobkiem 12 punktów nie przegrywając żadnego meczu. Tak więc BSTR.cs pozostaje jak na dzień dzisiejszy jednym z faworytów aby już niebawem awansować do "Ostatecznej rozgrywki", która odbędzie się w Warszawie.


Ważniejsze Mecze:


[BSTR]i de de ku de
Data: 16.04.2008
Godzina: 21:00
Mapy: de_nuke,de_train,de_cbble
Wynik: 2 : 0
Liga: HLC
lolqus LukE
ninja_ darson23
kleju lejm
omen MizaR
hellutek wolfi/ifer


[BSTR]RTMR
Data: 03.04.2008
Godzina: 21:00
Mapy: de_nuke,de_clan1_mill
Wynik: 2 : 0
Liga: HLC
lolqus Bosco
ninja_ szpyrek
kleju haTe
omen matiblabla
hellutek HuNt3R
Wypowiedź lidera dywizji ninja_:


Z oficjalnych meczy: HLC – zrobiliśmy to co do nas należało, nadal niepokonani. Minimum 4 razy w tygodniu staramy się grać pcw z różnymi klanami i testować różne ustawienia/zagrania. Myślę, że nasza gra niebawem nabierze większego rozpędu co zaowocuje niebawem na lanach.

BezStrachu FIFA:

BSTR FIFA:

Kwiecień w dywizji fifa był bardzo pracowity. Nasi chłopcy w rozgrywkach esl pl i eu wychodzili na wirtualne stadiony aż 12 razy notując przy tym 9 zwycięstw i 3 porażki.W każdym z laderów dywizja podniosła swoje notowania . W Polskim esl mamy w tej chwili 5 miejsce natomiast w europejskim esl zajmujemy 17 pozycje. Bstr w bierze udział również w Dplf tu sytuacja jest trochę skomplikowana nasi aby awansować do fazy pucharowej muszą wygrać pozostałe 2 mecze z zespołami UPC i 1410. Niewątpliwie największym sukcesem naszego zespołu było zwycięstwo z zespołem SPQR 14-6.Spójrzmy jeszcze na notowania naszych zawodników w indywidualnych rozgrywkach w pierwszej 5 esl,pl 1on1 znajdują się MRN (4 miejsce) i Bondar (3 miejsce).W esl.eu najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem jest Bondar (35 miejsce). W rozgrywkach FIFA 08 1on1 Amateur Series bierze udział 5 naszych zawodników na największą uwagę zasługuje postawa muciola który pokonał jednego z najlepszych zawodników w europie podporę PGS Kartka 4-1. .Miejmy nadzieje ze w maju nasi gracze podniosą swoje pozycje we wszystkich rozgrywkach w których biorą udział.


Ważniejsze Mecze:

Mecz o utrzymanie 3 pozycji w esl.pl:
[BSTR]PGS
Data: 27.04.2008
Godzina: 20:00
Mapy: EASO
Wynik: 03 : 17
Liga: ESL.PL
Radar
[0:2 1:1]
Pio
bondar
[2:3 2:2]
radrian
Jimmy
[0:3 0:5]
Wojtas
Trowi
[0:1 1:2]
Kartek
Marco
[4:4 1:4]
m1Mecz w Drużynowych Mistrzostwach Polski Fify 08 – runda zasadnicza:
[BSTR]SPQR
Data: 15.04.2008
Godzina: 20:00
Mapy: EASO
Wynik: 14 : 06
Liga: DPLF
Bondar
[4:1 1:1]
Tupi
Radar
[2:1 4:0]
pablo
Jmmy
[0:3 1:0]
Pito
Muciol
[1:1 1:2]
Jason
mRN
[4:3 3:1]
marvin
Wypowiedź Dariusza "slon1979" Kruszona:

Ten miesiąc minął dla naszej dywizji dobrze odnieśliśmy większość ważnych zwycięstw nasz team znalazła się w top 3 pl i w top 15 esl.eu zdążyły się nam także nieznaczne porażki z mocnymi rywalami jak PGS w 5on5 pl i z 10 drużyna esl.eu UCP [mecz ten był bardzo wyrównany i zabrakło bardzo niewiele do odniesienia sukcesu ]. W rozgrywkach DPLF rozegraliśmy tez bardzo dobre mecze pokonując np zespół SPQR i grając jak równy z równym z zespołem BVG mecz który był emocjonujący do ostatnich minut i zabrakło również niewiele do końcowego sukcesu Większość naszych graczy utrzymał równą formę przez cały miesiąc czego życzę każdemu w następnym miesiącu. W maju będziemy dalej walczyć we wszystkich rozgrywkach o jak najwyższe lokaty żeby BSTR było na jak najwyższych pozycjach w każdej lidze [mam nadziej wyżej niż w tym miesiącu].

BezStrachu Call of Duty4:

BSTR COD4:

Kwiecień w wykonaniu dywizji COD’a skupiony był głównie na eliminacjach do ESWC, a także HLC. Team pod wodzą Nazghula ciężko pracował gdyż miał na celu postawione dwa priorytety, a szczególnym z nich były eliminacje na ESWC do Poznania. Niestety jeden z nich nie poszedł po myśli naszych. Z dwóch pierwszych spotkań wyszliśmy zwycięską ręką, najpierw wygrana z PADLINA Multigaming Clan.cod4 13:8, a potem miażdżąca przewaga naszych z eb0la Gaming 13:0. Ostatni mecz w kwalifikacjach rozegraliśmy z BenQu DELTAeSPORTS.COM gdzie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika w tym meczu przegrywając spotkanie 4:13. Heyah Logitech Cybersport możemy zaliczyć póki co do udanych rozgrywek naszej dywizji. Jak dotąd w grupie 7 prowadzimy, posiadając równocześnie najlepszy bilans, wygrywając dwa spotkania i jedno remisując. Pierwszy mecz w ubiegłym miesiącu stoczyliśmy przeciwko Wildzie D-Link którą zmiażdżyliśmy w pięknym stylu 20:4. Dalej na swojej drodze napotkaliśmy Open Your Mind remisując 12:12. Prócz tego team przeszedł lekkie zmiany gdzie zawitał do nas h3lios wskakując za htn’a. Podsumowując kwiecień nie wypadł najgorzej chodź szkoda kwalifikacji do ESWC no i gromkie brawa za mecz z Wildą.


Ważniejsze Mecze:


Mecz o punkty w grupie:
[BSTR]Wilda D-link
Data: 13.04.2008
Godzina: 20:30
Mapy: mp_citystreets
Wynik: 20 : 04
Liga: HLC
NazGhuL Mohammed
sla hexera
black piotroneus
ACE marikkkk
btn r4z0rju


Kwalifikacje do ESWC:
[BSTR]Delta
Data: 29.04.2008
Godzina: 22:00
Mapy: mp_crossfire
Wynik: 04 : 13
Liga: ESWC
NazGhuL 3VIL
sla kesik
black pitbull
ACE sma
btn soldWypowiedź Sławomira "sla!" Nowaka:

Miesiąc kwiecień, był dla dywizji CoD4 Bez Strachu średnio udany. Pod względem Heyah Logitech Cybersport jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ nie doznaliśmy w niej jeszcze żadnej porażki i mamy na swoim koncie wygraną z najlepszym teamem w grupie Wilda D-Link, w następnym tygodniu mieliśmy mecz z teamem oYm w którym uzyskaliśmy remis, dzięki czemu zajmujemy 1 miejsce w grupie. Również awans na rozgrywki lanowe do Lublina (Lublin Game Party) też nas bardzo cieszy. Jesteśmy rozczarowani brakiem awansu na ESWC, gdzie w finale eliminacji spotkaliśmy się z DeltąBENQ, jedyną dobrą nowiną z tego meczu jest to że pokazał nam on jakie mamy braki w grze.


Wykonanie: Miły, Nep i Pawelo
Grafika: Mentor

Ostatnio w tej kategorii

16.12.2008 https://bezstrachu.pl/articles/show/33
24.11.2008 https://bezstrachu.pl/articles/show/32
05.07.2008 Relacja GameFestival COD4
04.07.2008 Relacja GameFestival CS
03.07.2008 Czerwcowe podsumowanie @ Call of Duty4

Komentarze (5)

MaTi007 05.05.2008 [23:30]

Szkoda że o nas (wc3) nic nie ma :/

Pawelo 05.05.2008 [11:48]

oby tak dalej jest ok D

DuFFy 02.05.2008 [15:41]

Najs! Miły jak nie czytałeś to zerknij na gg

Messiah 03.05.2008 [20:14]

Ciekawie :)

Mily 04.05.2008 [15:22]

no musi:D

GRAMY NA SERWERACH FIRMY

ROZMAWIAMY NA SERWERACH GŁOSOWYCH

UBIERA NAS

PARTNERZY

STATYSTYKI

Klan Strona
Meczów: 1 187 Newsów: 650
Rund: 38 359 Komentarzy: 5 008
Ludzi: 13 Użytkowników: 2 398
Serwerów: 1
 

ONLINE

NAJBLIŻSZE MECZE

Brak danych.

RANKING TYPERÓW

Lp Nick Bystrzaki
1 Najki 86 019 200
2 Mily 41 031 600
3 KOBE 30 720 000
4 Trowi 1 620 000
5 Radar 1 598 400
Zobacz więcej (5)... 

SKŁAD

Zarząd
Redakcja

GALERIA